Bursa Okul Temizliği

Bursa Okul Temizliği

Günümüz dünyasında eğitim tesislerinde imaj artık sıradan bir konu olmaktan çıkmıştır. Bursa Pak Temizlik eğitim kurumlarınızın kaliteli bir görünüme sahip olması için sürekli temiz ve estetik açıdan da hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Okul ve dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler. Okul zeminin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmı ile değil görünmeyen kısmıyla yani hijyenik olarak da ele alıyoruz.Okullarda rutin bir şekilde uygulanan ve sağlık ortamı oluşturan okul temizliği hizmetleri geniş bir işlem dahilinde gerçekleştirilir.

Bursa Pak Temizlik - Okul Temizliği

Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken evvela okul idareleri ile görüşülerek bir temizlik tasarısı oluşturulur.Bu konuyla alakalı talebelere de bilgilendirme yapılarak temizliğin daimi olması sağlanır.

Temizlik işlemleri dahilinde evvela tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için ihtiyaç duyulan dezenfektanlar ile taban ve diğer teferruatlar özen ile temizlenir.

Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra taban temizlikleri bitirir.

Ayrı olarak okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

Bursa Okul Temizliği Neden Önemlidir?

Spor salonları ve soyunma odaları da hijyen açısından yeterli olmadığı sürece mantar ve diğer bulaşıcı hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Devlet okulları, özel okullar, kolejler, yurtlarda, dershane ve özel kurs salonlarında şart koşulan, kalite standartlarına uygun temizlik ve dezenfekte işlemleri için firmamıza iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Eğitim kurumunuzda yapılması gereken temizlik işlemleri için sektörün öncü firmaları arasında kendini kanıtlamış ve bir çok kuruma hizmet veren Bursa Okul Temizliği Şirketleri dendiğinde Tavsiye işletme olarak benimsenen Pak Temizlik profesyonel ekipleri, uygun fiyatları ile size yardımcı olacaktır.

Bursa’da okul dershane temizliği hizmetine ihtiyacınız varsa Bursa Okul & Dershane Temizliği konusunda uzman firmamızla görüşebilirsiniz.

bursa okul temizliği
7/24 Whatsapp
Yardımcı Olalım
Merhaba,
Hemen sizi bilgilendirelim.