Hakkımızda

Paktem Temizlik Logo
Bursa Pak Temizlik Şirketi

Biz Kimiz?

Bursa temizlik şirketleri arasında hizmet veren Bursa Pak Temizlik, 10 yılı aşmış tecrübesi ile Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, müşteri onaysız hiçbir hizmeti teslim etmeyen Profesyonel bir temizlik firmasıdır.

Bursa Pak Temizlik, teknolojik gelişmeleri takip ederek, Profesyonel makine ekipmanı ve periyodik eğitime tabi tutulan tecrübeli personeli ile her türlü müşteri taleplerine cevap verebilmektedir.

Bursa temizlik firmaları arasında kendine önemli bir yer edinmiş Bursa Pak Temizlik, Bireysel ve Kurumsal temizlik ihtiyaçlarınızı Profesyonel bir anlayışla yerine getirirken, kullandığı her türlü temizlik kimyasallarını Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerden tercih ederek, doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir ürün kullanmamaktadır.

Pak Temizlik, hiçbir ticari kaygı taşımadan yıllardır en kaliteli ve en güvenilir bir temizlik hizmeti anlayışını kendine vizyon edinmiş, hizmet verdiği şahıs, kurum ve kuruluş hiçbir müşterisi ile ticari anlaşmazlığa düşmemiş, hiçbir şahsı veya kurumu mağdur etmemiştir.

Hizmet tesliminde müşteri onaysız iş teslim etmeyen Bursa Pak Temizlik, her türlü temizlik hizmeti sonrası müşteri talep etmesi durumunda, koşulsuz ve ücretsiz hizmet tekrarı, varsa eksik hizmet telafisi yapmaktadır. Bu hizmet anlayışından dolayı Bursa Pak Temizlik, Bursa temizlik şirketleri yorumları arasında, olumsuz müşteri yorumu olmayan ve en çok yorum yapılan temizlik şirketidir.

Pak Temizlik, her biri konusunda uzmanlaşmış kendi bünyesinde ki personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sağlam ve istikrarlı ticaret anlayışı ile hiçbir personeline herhangi bir maddi sorun yaşatmayan, tecrübeli kadrosunu uzun yıllardır koruyan firmamız, sürekli personel giriş çıkışı ve sirkülasyon olmayan, müşterilerine aynı personel ile uzun yıllardır hizmet verme başarısını sağlamış bir temizlik şirketidir.

Bursa Pak Temizlik, Bursa’da müşterilerinin taleplerini eksiksiz şeffaf ve hızlı bir şekilde değerlendirmek ve anında cevap verebilmek için 7 gün 24 saat sistemi ile çalışmaktadır. Her türlü bilgi ve rezervasyon için 0224 243 21 21  ve 0535 448 83 83  iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

0 (224) 243 21 21

7/24 Whatsapp
Yardımcı Olalım
Merhaba,
Hemen sizi bilgilendirelim.