Hakkımızda

BURSA PAK TEMİZLİK  

Bursa Temizlik Şirketleri arasında bulunan Bursa Pak Temizlik firması, Temizlik hizmeti sektörünün hızla artan talebine ve önemine paralel olarak, Temizlik hizmetinde, sürekli kendini yenileyerek, profesyonel bir anlayışla, uzman kadrosu, gelişmiş makine ekipmanıyla ,düzenli ve periyodik Temizlik Hizmeti, Üretime Destek alanında faaliyet göstermektedir. Bursa Pak Temizlik; sürekli eğitime tabi tutulan disiplinli ve dürüst çalışmayı İlke edinen, kaynakları hızlı ve etkili bir şekilde kullanan personeli ile, yaptığı hizmetin garantisini veren, müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur. Hizmet sektörünün ne kadar önemli olduğunu, İnsana İnsanla hizmet vermenin zorluğunu ve ne kadar titiz olduğunuzu çok iyi biliyoruz, ve bu yüzden ilkel yöntemler ile değil, modern yöntemler ile eğitimli tecrübeli genç ve dinamik personelimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kusursuz işler yapmak için yola çıkan ekibimiz kaliteyi sizlere sunmaya devam ediyor ve yaşam alanlarınızı ilk günkü ışıltısı ile sizlere teslim ediyor. Bursa’da Temizlik firmaları sektörüne göz atıldığı takdirde rekabetin inanılmaz derecede yüksek olduğunu görebiliyoruz ve bu rekabet ortamından en iyi şekilde çıkabilmek için daha kaliteli işler yapmanız gerekiyor. Bizler teknolojiyi kullanıyoruz Eğitimli tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle, sizlere Bursa’da Profesyonel Temizlik Hizmeti veriyoruz.10 yılı aşan hizmet tecrübemizin ve müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu yorumların haklı gururunu yaşıyoruz . Bursa temizlik şirketleri araması yaparak Bursa temizlik şirketleri yorumlar kısmından yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Bursa Pak Temizlik şirketi, kullandığı tüm kimyasal temizlik ürünlerini, T.C Sağlık Bakanlığından onaylanmış ürünlerden seçmekte, ticari kaygıyla insan sağlığına ve doğaya etki edecek hiçbir ucuz kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktadır.

Bursa Pak Temizlik ”Müşteri Memnuniyet Garantisi” veren, Müşteri onaysız hiç bir işi teslim etmeyen, sınırsız hizmet tekrarı, güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Bursa Temizlik Şirketleri, Bursa Temizlik Firmaları, Bursa Ev Temizliği, İnşaat Temizliği, Ofis, İş yeri, Fabrika Temizliği, Bursa Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe Cam Temizliği, Zemin Temizleme, Yerinde Halı-Koltuk Temizliği, Profesyonel Kadro Teknolojik Makine Ekipmanı ile .

Temel felsefesi müşteri memnuniyeti olan Pak Temizlik, 10 yılı aşmış tecrübesi ve sizlerin memnuniyetinden aldığı enerjiyle, kalite, sağlık ve hijyen anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

thumbs_down MÜŞTERİ MEMNUNİYETSİZLİĞİ

thumbs_downEKSİK TEMİZLİK HİZMETİ

thumbs_downSÖZ VERİLEN GÜN VE SAATE UYMAMA

thumbs_down MUTSUZ ÇALIŞAN

thumbs_downYÜKSEK FİYAT POLİTİKASI -TİCARİ KAYGI

thumbs_downTEKNOLOJİYE UYMAMA-EKSİK TECHİZAT

thumbs_downDOĞAYA VE İNSANA ZARARLI UCUZ KİMYASAL

thumbs_downMÜŞTERİ ONAYSIZ HİZMET TESLİMİ

BURSA PAK TEMİZLİK HİZMETLERİ – HİZMET POLİTİKAMIZ

thumbs_upKOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ,

thumbs_upTAM HİZMET ANLAYIŞI,

thumbs_upTAM ZAMANINDA,

thumbs_upGÜLER YÜZLÜ HİZMET,

thumbs_upUYGUN FİYAT POLİTİKASI,

thumbs_upEN SON TEKNOLOJİ,MAKİNE EKİPMAN.

thumbs_upT.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI,KALİTELİ TEMİZLİK KİMYASALLARI,

thumbs_upHİZMET TESLİMİNDE MÜŞTERİ ONAYI

thumbs_upHİZMET GARANTİSİ,KOŞULSUZ  HİZMET TEKRARI…

bursa temizlik şirketleri