BURSA ZEMİN TEMİZLİĞİ-ZEMİN YIKAMA-ENDÜSTRİYEL ZEMİN TEMİZLİĞİ-FABRİKA TEMİZLİĞİ

BURSA ZEMİN TEMİZLİĞİ VE ZEMİN YIKAMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Banka, ofis, mağaza, öğretim alanları, lokaller, okullar, sosyal kullanım alanları alış veriş merkezleri ve benzeri yerlerde sık ve en çok kullanılan, dolayısıyla en çok temizliğe ihtiyaç duyulan yerlerdir. Sert zeminlerin uzun kullanımdan dolayı oluşabilecek kir, zamanla silme yöntemiyle de çıkmadığı gibi, uzun zaman, iş gücü ve maliyet gerektiren durumlar ortaya çıkarmaktadır. Sağlık ve görüntü açısından oldukça sorun teşkil eden zemin temizliği, Bursa Pak Temizlik şirketi  tarafından, Endüstriyel tipi Zemin Yıkama Makineleri ve özel kimyasallarla fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak vakumlama yöntemi ile ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Periyodik şekilde belirli zamanlar da sürekli temizlenen zeminler için firmamız uygun maliyet ile, sürekli temiz bir ortam sağlamaktadır.

Mermer, Fayans, Mozaik, Doğal taş ve her türlü matlaşmış zeminin cinsine ve üzerindeki kirin yoğunluğuna göre değişik çözeltiler kullanmak sureti ile, temizlik esnasında ve sonrasında zemin de herhangi bir zarar meydana gelme olasılığı yoktur.

Bursa Pak Temizlik 10 yılı aşkın tecrübesi ile sizlere profesyonel bir hizmet vermeyi taahhüt eder, Zemin Temizliğin de mutlaka keşif yapılması zeminin görülmesi gerekir, sorunlu uzun süre temizlenmemiş zeminlerde, demo yaparak sonucu sizlere sunar ve sizlerin en doğru kararı vermenizi sağlar.

ZEMİN YIKAMA VE ZEMİN TEMİZLİĞİ BİLGİ VE KEŞİF İÇİN:

0224 243 21 21- 0535 448 83 83

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”Bursa Zemin Temizliği”]

Bursa Zemin Temizliğizemin yıkama bursaFabrika zemini temizleme